Kopex Group

Twierdzenie, że Chiny są odległym krajem z ciekawą historią produkującym niskiej jakości produkty i zalewającym nimi świat jest dalece nieprawdziwe. Chiny to przede wszystkim ogromny rynek dla maszyn o najwyższych standardach jakościowych i wytrzymałościowych. Efektem ogromnej produkcji przemysłowej jest wysokie zapotrzebowanie na energię. Wydobycie węgla kamiennego w Chinach jest większe niż we wszystkich pozostałych krajach świata razem wziętych. Jest to niesłychanie ważny, ale też wymagający rynek zbytu m.in. dla Grupy Kopex.
Grupa Kopex jest liczącym się na świecie producentem i dostawcą wysokiej klasy maszyn i urządzeń oraz nowoczesnych technologii dla górnictwa. Znajduje się w światowej czołówce najbardziej innowacyjnych przedsiębiorstw branży górniczej. Wyrazem tego jest sukces rynkowy produktów Kopex, jak również liczne nagrody i wyróżnienia. Jest to firma ekspercka specjalizująca się w inicjowaniu i prowadzeniu projektów inwestycyjnych o ponadprzeciętnej stopie zwrotu na najbardziej obiecujących rynkach.
Podobnie jak nasza ekipa wyprawowa, Grupa Kopex to połączenie wizji, doświadczenia i entuzjazmu. Jesteśmy bardzo dumni z partnerstwa z Grupą Kopex. Udowadnia ono, iż takie pozornie szalone pomysły jak nasza wyprawa mają sens i budzą zainteresowanie przedstawicieli poważnego biznesu.